Торгівля криптовалютою: Гра на усереднення

trek

Mr. Fufello
Адміністратор
Дописи
188
Повага
51
Фантиків
616
Останнім часом криптовалютний ринок дедалі частіше набуває спадного тренду, що приводить у жах дуже багатьох трейдерів. Усе через те, що падаючий курс сприймається більшістю як щось, що може принести збиток. У цій статті ми розберемо одну стратегію: "Гра на усереднення", як заробити на падаючому ринку криптовалюти.

Однією з найпростіших стратегій гри на ринку, що знижується, є усереднення. Суть його полягає в тому, що ви просто скуповуєте актив, поки він йде вниз, усереднюючи загальну вартість угод. Наприклад, на поточний момент біткоїн коштує 40000 доларів і починає падати. Ви купуєте монету за 38000, 36000, 34000, 32000 і т.д. Таким чином, середня ціна угоди складе 35000. У той період, коли ціна закінчить свою корекцію і знову потягнеться вгору до позначки в 40000 доларів, то ви зможете заробити з продажу 5000 доларів.

Звичайно, найголовніше в цій стратегії - визначити точку входу і виходу. Для цього необхідно використовувати інструменти технічного аналізу. У багатьох новачків виникає питання: чому не можна просто скупити монету на мінімумах в її нижній точці? Річ у тім, що точно спрогнозувати, до якого рівня падатиме курс - неможливо. Тому, усереднюючи угоду, ми підвищуємо свої шанси на виграш і страхуємося на випадок, якщо курс поведеться не так, як це планувалося.

Варто зазначити, що ця стратегія працює тільки на більш-менш плавних трендах, коли ціна знижується відносно рівномірно. Наприклад, якщо курс провалюється вниз відразу на 20-30%, то такий спосіб торгівлі буде неефективним.
 

ДогКоїн

Крипто-планктон
Дописи
10
Повага
0
Фантиків
20
Я таким чином формую стратегію на вихід з активу. Поясню, наприклад актив був куплений за 1000 грн за монету, стратегія буде наступною: 1000×2=2000-50%. Якщо простіше, то кожен раз коли монета починає коштувати в два рази більше поточної ціни, то я продаю 50%, перший раз щоб відбити свою інвестицію, а далі вже на прибуток. Тут наче і в ринку залишаєшся завжди і профіт робиш.
 
Хто читав цю тему (Всього читачів: 0)
    Угорі